Životní ochrana

Vyjímečné

Přívěsek jedinečný orgonitový.
Mimořádně mocný s obrovskou ochrannou silou.
Probouzí životní energii.
Obsahuje: tromlovaný kámen ametystu, kovovou spirálu, kovové piliny, symbol Muladhara.
- samostatný přívěsek
- velikost samotného přívěsku je cca 25mm
- váha přívěsku je cca 6,94g

Pozn.: Pokud si přejete tento šperk mít jako kompletní náhrdelník, prosím o doobjednání vybraného řetízku v sekci "řetízky pro přívěsky". Děkuji
Pokud si přejete mít tento šperk jako klíčenku, prosím o sdělení do poznámky u objednávky. Děkuji

250 Kč

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.Vhodné pro: ryby, střelec, panna, kozoroh, beran, štír.
Muladhara - symbol první čakry dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Podporuje imunitní systém. S první čakrou je spojena naše schopnost přežít, odstranit ze života vše, co nás trápí a osvojit si to, co nás napájí životní energií.