O MNĚ

Pravé květy, kamínky, minerály, dřevo a jiné jsem do pryskyřice začala zalévat jen pro svoji zábavu, když jsem náhodou četla článek a shlédla nějaká videa o této technice. Ihned jsem se neskutečně zamilovala, takřka na první pohled. Nikdy předtím se mi nestalo, že bych najednou projevila tolik zvědavosti a zápalu chtít začít něco zkoumat a vyrábět. Hlavou se mi honilo neskutečné množství nápadů a přemýšlela jsem nad tím, co všechno se dá zalít do pryskyřice a co všechno by šlo vyrábět. Nemohla jsem už ani myslet na něco jiného a tak jsem si koupila první várku pryskyřice a začala tvořit. Zprvu jsem byla neuvěřitelně natěšená, ale po více neúspěších začalo mé nadšení slábnout. Jenže jsem se prostě nechtěla vzdát jen tak lehce, tak jsem si řekla dost! Přece toho nenechám!...
Po asi milionu pokusů a omylů jsem konečně začala být úspěšná a nyní mohu s hrdostí říct, že jsem na své výrobky pyšná. Proto jsem se rozhodla se o ně podělit a nabídnout Vám jedinečné šperky nejen z pravých květů, kamínků, mušliček, písku a dalších přírodních materiálů, ale i těch nepřírodních. Zvu Vás k nakouknutí na mé stránky.
Vyberte si pro sebe to nejlepší nebo si sami něco vymyslete a kontaktujte mě s výrobou na zakázku. :)


O VÝROBĚ ...

Materiál je velmi důležitý a najít kvalitní je polovina úspěchu. Na kvalitním materiálu si osobně velmi zakládám. Své šperky a dekorace pro vás vyrábím od srdce a s láskou. Je tedy pro mě důležité, aby vydržely dlouho a krásné a aby vám šperky vydržely dlouho a stále jako nové, je potřeba o ně i trochu pečovat. Jednou z nejdůležitěších věcí je nevystavovat je extrémním teplotním podmínkám či kolísavosti teplot. V praxi uvedu příklad: pokud půjdete do sauny, tak šperk sundejte. Vždy po sauně následuje studená voda a taková kombinace extrémního teplotního výkyvu žádným šperkům neprospívá. Dále, pokud šperky nenosíte, vždy je uchovávejte v krabičkách či šperkovnicích tak, aby nebyly zbytečně vystavovány slunečnímu světlu. :-)

Pryskyřice: Mým cílem bylo najít co nejvhodnější a najkvalitnější, která bude splňovat nejpřísnější podmínky. Dala jsem si za úkol vybrat takovou, která nepoškodí zalévaný materiál, nebude žloutnout a bude čirá co nejdelší možnou dobu. Po zkouškovém období, kdy jsem hledala právě takovou pryskyřici a odzkoušela jsem jich na desítku, jsem konečně našla tu pravou.
Pryskyřice je velmi kvalitní, s vysokou UV odolností a nádherně čirá.

Komponenty: Materiály, ze kterých šperky vyrábím hledám napříč celým světem. Důležitou prioritou jsou pro mě takové materiály, které mohou nosit i alergici. Proto mám komponenty od několika dodavatelů. Na výrobu šperků používám výhradně komponenty z chirurgické oceli, ale najdete u mě i komponenty ze sterlingového stříbra (Ag 925), rhodiovaného materiálu, pozlacené (většinou 24K) komponenty v hypoalergenní úpravě nebo obyčejnou černou kůži.


Doufám, že s výrobky budete nadmíru spokojeni a budete se na mne obracet i v budoucnu.
Tak a teď už na nic nečekejte a prohlídněte si moji nabídku ..... :-)