Orgonitové talismany

Orgonitový šperk je jedinečný osobní transformátor negativní energie na pozitivní energii. Tím, že ho máte neustále u sebe se na Vás dokáže napojit a pomáhá Vám tak v těžších chvílích a stresových situacích.
Orgonit sám o sobě dokáže přeměnit negativní energii na pozitivní. Ruší geopatogenní zóny. Podporuje zdravý spánek. Zlepšuje kvalitu vody. Eliminuje negativní vlnové záření (mobilní telefony, mikrovlnky, vysílače apod...). Podporuje a urychluje léčení nemocí. Pomáhá aktitovat čakry (při výběru s čakrovým symbolem, tuto čakru ještě více otevře a zesílí).

Výběr šperku - Pokud se ptáte, jak si správně vybrat orgonitový šperk, poradím Vám. ........ Vy si sami šperk nevyberete, ale nebojte, v tom je právě to kouzlo... orgonitový šperk si vybere vás a nemusíte se vůbec rozhodovat. Pokud váš pohled spočine delší dobu na konkrétním šperku, tak vězte, že je to právě ON. Ten pravý a jediný, jedinečný přímo pro vás.. Přečtěte si více o šperku a pokud stále budete cítit TO, tak neváhejte ani chviličku a šperk si zakupte. Ať ho máte co nejdřív u sebe a může vám pomáhat i přímo. :)

Zboží skladem odesílám 1-3 prac. dnů od přijetí platby za objednávku.
Ostatní budou vyrobeny během 14-ti až 21-ti dnů a poté bezodkladně odeslány.