Počátek

Přívěsek jedinečný orgonitový.
Svým složením nás pomáhá chránit na naši cestě za poznáním.
Cesta, která nás vede na počátek všeho.
Provází nás a ochraňuje při meditaci.
Obsahuje: přírodní kámen lapis lazuli , kovovou spirálu, kovové piliny, symbol Sefirot v mandale Květ života.
- samostatný přívěsek
- velikost samotného přívěsku je cca 25mm
- váha přívěsku je cca 7,73g


Pozn.: Pokud si přejete tento šperk mít jako kompletní náhrdelník, prosím o doobjednání vybraného řetízku ze sekce "řetízky pro přívěsky". Děkuji
Pokud si přejete mít tento šperk jako klíčenku, prosím o sdělení do poznámky u objednávky. Děkuji

250 Kč

Lapis lazuli - nás zbavuje strachu a umí podpořit pocit bezpečí. Harmonizuje mezilidské vztahy a pozitivně působí na náš verbální projev. Podporuje přátelství a moudrost.Vhodné pro: Panna, ryby, střelec a vodnář.

Sefirot - Strom života, známý od středověku, někdy se též nazývá "sefirotický" nebo "kabalistický" strom. Sefíry jsou dle Knihy stvoření deseti cestami, které tvoří základ všeho existujícího. Sefíry jsou v něm hierarchicky uspořádané od nejvyšší po nejnižší, navzájem propojené cestami, kterých je celkem 22, což je počet odpovídající písmenům hebrejské abecedy.

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Symbol je rovněž výborný pro ty, kdo se věnují duchovní práci, neboť spojuje s posvátnou esencí života. Květ Života může sloužit jako vynikající meditační pomůcka i pomůcka pro rozvíjení vlastních tvořivých sil.