Síla soustředění

Přívěsek jedinečný orgonitový.
Svým složením nám dodává sílu se soustředit v prostoru, ve kterém se nacházíme.
Ochraňuje tento náš prostor a poskytuje nám ochranný štít.
Obsahuje: korálky jantaru, korálky onyxu, kovové piliny, symbol mandaly Květ života.
- samostatný přívěsek
- velikost samotného přívěsku je cca 25mm
- váha přívěsku je cca 7,04g

Pozn.: Pokud si přejete tento šperk mít jako kompletní náhrdelník, prosím o doobjednání vybraného řetízku ze sekce "řetízky pro přívěsky". Děkuji
Pokud si přejete mít tento šperk jako klíčenku, prosím o sdělení do poznámky u objednávky. Děkuji

250 Kč

Jantar - má velmi pozitivní charakter. Podporuje v nás energii, činorodost a vůli k životu. Ukazuje radostné stránky života a tlumí deprese i chmury. Vede nás k rovnováze a spokojenému životu. Pokud procházíme nějakým těžkým obdobím, dodá nám sílu vše zvládnout.
Vhodné pro: Blíženec, lev, panna, vodnář.

Onyx
- Černý onyx ochrání svého nositele i prostor, ve kterém se nachází. Během věštění nebo astrálního cestování poskytne dokonalý ochranný štít. Výborně se hodí na pracovní stůl, protože podporuje naše soustředění a uzemňuje. Probouzí v nás pocit bezpečí. To z něj dělá výborného průvodce na každý den.
Vhodný pro: Kozoroh

Květ života
je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Symbol je rovněž výborný pro ty, kdo se věnují duchovní práci, neboť spojuje s posvátnou esencí života. Květ Života může sloužit jako vynikající meditační pomůcka i pomůcka pro rozvíjení vlastních tvořivých sil.