Metatronova energie

Přívěsek jedinečný orgonitový.
Svým složením nám pomáhá při realizaci vlastní životní cesty, povzbuzuje dobrou náladu a dopřeje nám klidný spánek.
Obsahuje: tromlovaný kámen lepidolitu, kovovou spirálu, kovové piliny, symbol Metatronova krychle.
- samostatný přívěsek
- velikost samotného přívěsku je cca 25mm
- váha přívěsku je cca 7,34g

Pozn.: Pokud si přejete tento šperk mít jako kompletní náhrdelník, prosím o doobjednání vybraného řetízku v sekci "řetízky pro přívěsky". Děkuji
Pokud si přejete mít tento šperk jako klíčenku, prosím o sdělení do poznámky u objednávky. Děkuji

250 Kč

Lepidolit působí jako ochránce našeho duchovního prostoru i průvodce světy mimo 3D realitu. Ukazuje nám naše bloky a pomáhá nám je překonat. Zároveň přináší klid a odhodlání při realizaci vlastní životní cesty. Nenechá nás ve špatné náladě a vždy dopřeje klidný spánek.
Vhodné pro: váhy, štír a ryby.
Metatronova krychle - komplexní útvar pocházející z posvátné geometrie, který obsahuje několik tzv. platónských těles. Podle prastarého učení je symbol energeticky napojen na nejvyššího archanděla Metatrona, který je v přímém spojení s všeobjímající božskou energií. Symbol nám má sloužit, když se cítíme dezorientovaní a máme pocit, že ztrácíme pevnou půdu pod nohama. Vede nás k pravdě a jasnosti. Ukrývá v sobě zároveň polarity mužské a ženské energie a jejich střed, soulad jakožto bod Nula. V něm je otisk Vědomí Já Jsem, bod našeho duchovního Srdce, skrze které můžeme jasněji vnímat naší multidimenzionalitu.