Klidná mysl

Přívěsek jedinečný orgonitový.
Svým složením nám pomáhá zklidnit naši mysl, uvést do soualdu mysl i emoce, harmonizovat tělo a srdce.
Podporuje moudrost.
Obsahuje: přírodní kámen lapis lazuli , kovovou spirálu, kovové piliny, symbol Merkaba v mandale Květ života.
- samostatný přívěsek
- velikost samotného přívěsku je cca 25mm
- váha přívěsku je cca 7,94g

Pozn.: Pokud si přejete tento šperk mít jako kompletní náhrdelník, prosím o doobjednání vybraného řetízku ze sekce "řetízky pro přívěsky". Děkuji
Pokud si přejete mít tento šperk jako klíčenku, prosím o sdělení do poznámky u objednávky. Děkuji

250 Kč

Lapis lazuli - nás zbavuje strachu a umí podpořit pocit bezpečí. Harmonizuje mezilidské vztahy a pozitivně působí na náš verbální projev. Podporuje přátelství a moudrost.Vhodné pro: Panna, ryby, střelec a vodnář.

Merkaba spojuje naši mysl, tělo a srdce. Uvádí do rovnováhy všechny tyto složky osobnosti. Pomůže zklidnit mysl, pročistit a vyrovnat všechny energetické pole, dráhy a čakry. Pomůže vyvážit levou a pravou mozkovou hemisféru, mužskou a ženskou složku osobnosti. Uvede do dokonalého souladu mysl i emoce. Merkaba propojuje člověka se svým Vyšším Já a Nižším Já. Kromě toho všeho se dá Mer-Ka-Ba také programovat – vtisknou se do ní své záměry a funguje jako energetický urychlovač. Všechno to, co se do Merkaby naprogramuje, se potom včlení do reality mnohem rychleji – je to akcelerátor Zákonu přitažlivosti.

Květ života je po celém světě velmi dobře známým diagramem stvoření. Posvátný symbol Květu Života je jedním z nejstarších grafických symbolů zobrazovaný ve všech kulturách po celém světě, v náboženstvích či v architektuře. Znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíru. Symbol je rovněž výborný pro ty, kdo se věnují duchovní práci, neboť spojuje s posvátnou esencí života. Květ Života může sloužit jako vynikající meditační pomůcka i pomůcka pro rozvíjení vlastních tvořivých sil.