Pyramida 15.

Vyprodáno

* Obsahuje: achátová kulička, mosazná spirálka, symbol Adžňa, granát, jaspis, mosazné hobliny
* Vše zalité v křišťálové pryskyřici
* Rozměry (cca): 6 x 6 cm


Achát udržuje stabilitu všude tam, kam jej umístíte a stejně tak i v naší mysli. Tento kámen je vhodný snad pro každého a svou příjemnou, harmonizující energií si získá srdce každého. Posílí sebedůvěru i vnitřní sílu. Má velmi široké využití zejména v psychické oblasti. S achátem se už nikdy nebudete cítit méněcenní.Granát je kámen vitality a silné, zemité energie. Podporuje naši vůli, sílu a odhodlání. Také stabilitu a vytrvalost v plnění našich cílů. Jeho životodárná energie funguje jako elixír na duševní i fyzické rovině. Je vhodný pro jedince s nižším sebevědomím nebo oslabenou fyzickou energií. Náš život naplní radostí a vášní.

Adžňa
- symbol šesté čakry podporuje intuici a je spojen s naším šestým smyslem. Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání.


Jaspis je kámen, který má velké využití. Vyskytuje se v široké barevné paletě a každá barva a složení mají své specifické účinky. Obecně je to kámen klidu, vyrovnanosti a jednoty. Pomáhá nám být v souladu se sebou i s okolím. Přijímat věci takové, jaké jsou a je-li třeba, prosadit se s dostatečnou energií.

650 Kč