Pyramida 19.

Novinka !!

* Obsahuje: lotosový květ, olivín, rudrakša, mosazné hobliny
* Vše zalité v křišťálové pryskyřici
* Rozměry (cca): 8 x 8 cm


Květ lotosu - Hinduismus pojímá lotos za symbol moudrosti, krásy, prosperity a plodnosti. Hinduista se snaží být čistý jako lotos a nepošpinit svoji duši hříchem, být krásný jako rozkvetlý květ nad hladinou bahnité vody a zasvětit svůj život a konání bohu. Místo růstu a kvetení lotosu představuje v hinduismu osvíceného člověka, který následuje svoji duchovní cestu bez emocionálních nebo hmotných přání a vlivu ega. Uctívání božstva se v hinduismu nazývá pújá a během jeho konání jsou božstvu nabízeny květiny a voda, lotos je zde hlavní květinou.

Olivín posiluje naši vnitřní sílu a sebedůvěru. Propojuje nás s přírodou a vnáší do života klid. Také je výborný ochránce před negativními silami a dobře očišťuje naši psychiku i fyzické tělo. Hodí se vždy, když potřebujeme doplnit energii a zharmonizovat.

Rudrakša jsou sušené plody posvátného stromu Elaeocarpus granitus, který roste od úpatí Himalájí, v Nepálu a Indii až po jihovýchodní Asii. Často bývají označovány jako oči Pána Šivy. Tyto plody v sobě nesou duchovní a léčivé účinky. Když je budete nosit u sebe, ochrání vás před vším negativním. Dodávají našemu tělu, mysli a duši mnoho pozitivní energie. Projasňují náš život a zlepšují naší intuici. Pomáhají nám propojit se s přírodními silami.
850 Kč