Pyramida 8.

Vyprodáno

Orgonitová pyramida pro očistu a projasnění organismu.

* Obsahuje: jantar, mosazné hobliny, žlutý dekorační písek a korálky, ezoterický znak Lotosového květu v kruhu z Ómu,
* Vše zalité v křišťálové pryskyřici
* Rozměry (cca): 6 x 6 cm
* Jantar povzbuzuje trpělivost, pozitivní myšlení a vůli.

Pyramidu můžete umístit např. na stůl, noční stolek, knihovnu, do kanceláře, či na komodu pro zkrášlení vašeho domova.

650 Kč

Jantar má velmi pozitivní charakter. Podporuje v nás energii, činorodost a vůli k životu. Ukazuje radostné stránky života a tlumí deprese i chmury. Vede nás k rovnováze a spokojenému životu. Pokud procházíme nějakým těžkým obdobím, dodá nám sílu vše zvládnout. Má jedinečnou schopnost očistit a projasnit náš organismu. Dodává nám vůli a energii překonávat překážky, které nám život připraví. Probouzí v nás touhu k životu, těšit se prostými věcmi každodenního života. Povzbuzuje nás v optimismu, zahání beznaděj, chmury a deprese. Jantar nám dodává rovnováhu, spokojenost a klid v duši. Povzbuzuje trpělivost, pozitivní myšlení a vůli, což podporuje léčbu všech onemocnění. Dokáže ovlivnit celkový tělesný a duševní zdravotní stav člověka.

Óm - V hinduismu je Óm jedním z nejdůležitějších duchovních symbolů. Odkazuje na Átman (duše, já uvnitř) a Brahman (konečná realita, celistvost vesmíru, pravda, božství, svrchovaný duch, kosmické principy, poznání). Slabika se často nachází na začátku a na konci kapitol ve Vedách, Upanišadách a dalších hinduistických textech. Jedná se o posvátné duchovní zaklínadlo učiněné před a během recitace duchovních textů, během púdži a soukromých modliteb, při obřadech obřadů průchodu (sanskara), jako jsou svatby, a někdy během meditativních a duchovních aktivit, jako je jóga.Symbol Óm je univerzální ochranný symbol pro všechny zóny Feng shui.

Květ lotosu - Hinduismus pojímá lotos za symbol moudrosti, krásy, prosperity a plodnosti. Hinduista se snaží být čistý jako lotos a nepošpinit svoji duši hříchem, být krásný jako rozkvetlý květ nad hladinou bahnité vody a zasvětit svůj život a konání bohu. Místo růstu a kvetení lotosu představuje v hinduismu osvíceného člověka, který následuje svoji duchovní cestu bez emocionálních nebo hmotných přání a vlivu ega. Uctívání božstva se v hinduismu nazývá pújá a během jeho konání jsou božstvu nabízeny květiny a voda, lotos je zde hlavní květinou.